Tipy pre Váš firemný teambuilding

Chystáte sa v práci na firemný teambuilding? Chcete zažiť firemný event, na ktorý nezabudnete? Prinášame vám zopár nápadov, kde by ste si mohli vyraziť a zažiť tak spoločne s kolegami nezabudnuteľný zážitok.
Bratislavský Space World – zábavné centrum
Pri tejto hre dokážete zábavne budovať kolektívneho ducha a zároveň precvičiť si svoje reflexy. Kolektívna hra Laser motor-gliders-550868_960_720Game (elektronický paintball) je jedinečný spôsob, ako si upevniť kolegialitu, trošku sa rozhýbať a náramne sa pritom zabaviť. Počas celého teambuildingu máte k dispozícii profesionálny tím, ktorí vám vysvetlí základné pravidlá hry, oboznámi s hracími systémami a pomôže vybrať z množstva hracích variant. Po ukončení hry dostane každý hráč prehľad výsledkov, kde je znázornené koľkokrát bol zasiahnutý, koľkokrát zasiahol súpera, štatistiku najlepších strelcov a podobne. V závere vašej firemnej akcie si tak môžete zhodnotiť úspešnosť, prípadne pripraviť drobné odmeny pre víťazný tím, čím si vaše podujatie ozvláštnite ešte viac. Vyskúšajte teambuilding v Bratislave v zábavnom centre Space World!
Brainteaselava Escape Room
Ak hľadáte zábavný a vzrušujúci teambuilding s pridanou hodnotou, tak potom je táto hra presne pre vás. Brainteaselava Escape Room je dobrodružná zážitková aktivita pre skupinu 2 až 5 ľudí (Naraz môžu hrať dva tímy – 10 ľudí). Skupina je zatvorená do tematickej izby (bytu) s cieľom splniť tajnú misiu a dostať sa von v časovom limite 70 minút. Vašim cieľom je poriadne preskúmať celú miestnosť, odhaliť význam zdanlivo zbytočných vecí a spájať tak získané informácie. Každé správne riešenie vás posunie k cieľu a všetko postupne do seba zapadá. Nemusíte sa báť, ak budete bezradní, isto vám pomôžu. Dôležitých detailov je naozaj veľa a preto sa oplatí zdielať nápady a postrehy. Len dobre spolupracujúci tím môže nájsť cestu von. S bežiacim časom pribúda adrenalín, chladná hlava je však veľká devíza.
Tatralandia – Hurricane Factory
 
Aj pre náročný tím, ktorí miluje adrenalín sme si niečo našli. Hurricane factory je skvelým a originálnym miestom pre váš firemný teambuilding. Lietanie v simulátore je neopakovateľný zážitok ako pre vašich zamestnancov a kolegov, tak aj pre vašich obchodných partnerov alebo dôležitých klientov. Lietanie u nás odbúrava zábrany a odľahčuje atmosféru.
Tím vo Hurricane Factory vás poctivo zaškolí, požičajú vám kompletnú výstroj a vy si tak môžete užívať dobrodružstvo a zážitok z lietania. Súčasťou Hurricane Factory aerodynamického tunela je bar s priamym výhľadom na letovú komoru, odkiaľ sa môžu na let pozerať tí, ktorých let ešte len čaká alebo už svoj let absolvovali, pričom je možné fotografovať alebo let nahrávať. A spoločne sa tak môžete na týchto fotkách a videách zasmiať a zabaviť.